Wycieczka do Centrum Edukacyjnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu PDF Drukuj Email

21.05.2019r. Uczniowie klas V, VII i VIII wybrali się do Centrum Edukacyjnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

Uczestniczyli w ciekawych zajęciach dotyczących zagrożeń pożarowych, niebezpieczeństw na drogach oraz w trakcie kąpieli wodnych. Zapoznali się z dawnym oraz współczesnym  sprzętem strażackim. Pogłębiali wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także mogli zwiedzić siedzibę wraz z garażami KMPSP w Opolu.